εγώ δεν ήξερα καν οτι υπάρχει τέτοια λυτουργεία πως την ανάβω;
Δε χρειάζεται να κάνεις κάτι ιδιαίτερο. Όταν απαντάς σε κάποιο θέμα ή δημιουργείς κάποιο νέο θέμα τότε ακολουθείς αυτόματα το θέμα αυτό, εκτός και αν επιλέξεις να μην το ακολουθείς, πατώντας το κουμπί που έδειξα παραπάνω. Αν δεν τα βλέπεις στα εισερχόμενα τσέκαρε και στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία μήπως και μπαίνει στα spam
Σχολίασε πρώτος σε αυτό το θέμα...