Καλο ειναι να πηγαινεις με ατομα που ξερουν το βουνο. Εγω οταν ημουν μικροτερος πηγαινα δασικο δρομο χωματοδρομο δηλαδη και καποια στιγμη ξεκινησα τα μονοπατια. Το να κατεβεις μονοπατι θελει να ξερεις τεχνικες για να πηγαινεις καλα και να μην πεφτεις. Γενικα ολα αυτα θελουν χρονο. Φυσικα ολοι μας ξεκιναμε απο το φτηνιαρικο ποδηλατο που αγορασαμε πρωτη φορα και σιγα σιγα το αναβαθμιζουμε και στο τελος παιρνουμε ενα πολυ καλο ποδηλατο.
Σχολίασε πρώτος σε αυτό το θέμα...