ναι υσχει αυτό που λες αλλά πιστεύω δεν θα γλιτώσεις και πολλά τώρα αν το ποδήλατο το χρησιμοποιείς μια φόρα το μίνα ναι σίγουρα θα σου δώσει ένα πλεονέκτημα στην φθορά αλλά αν είσαι σαν και μένα που το ποδήλατο κάθε μέρα είναι έξω τουλάχιστον ένα δίωρο και κάνει και 30-60 χιλιόμετρα δεν νομίζω να επιφέρει και μεγάλες αλλαγές αυτό που λες
άλλαξα την ντίζα στον πίσω εκτροχιαστή για τι είδα ότι είχε φθαρεί σε ένα κομβικό σιμίο και κόλλαγε και μπορώ να πω ότι έστρωσε η κατάσταση όχι ότι δεν θα τον αλλάξω αλλά με τα δεδομένα που έχει τώρα θα αργήσει λίγο η αλλαγή θα έρθει το κέντρο και θα έχω να πλέκω πάλι το οποίο κέντρο όντος θέλει αλλαγή(acera) σε σχέση με το μπροστά(deore) για να έρθει σε ισορροπία το ποδήλατο ευχαριστώ για τις γνώμες σας πάντως
Σχολίασε πρώτος σε αυτό το θέμα...